Наповнювач

Наповнення безкаркасних меблів

Звертаємо Вашу увагу на те, що безкаркасні меблі, наповнена пінополістирольними гранулами (пінопластові кульки), має властивість з часом давати усадку. Ми пропонуємо послугу донаповнення | наповнення пуфів і інших крісел мішків, а також реалізуємо гранулу для самостійного донаповнення. Використовувана нами гранула має розмір 2-4 мм., що ідеально підходить для безкаркасних меблів.

Послуга по наповненню пуфів або крісла мішка Київ, Україна

Замовити послугу по наповненню пуфів, крісла мішка, бін бег в Києві і Україні ви можете від виробника MyPyfik. Замовляючи наповнення безкаркасних меблів – пуфиків або крісел мішків у нас ви завжди можете бути впевнені як в якості як проведених робіт по наповненню вашого бескаркасного вироби, так і в якості самого наповнювача.

Наповнення крісла мішка на дому Київ, Україна

Ви також можете купити купити наповнювач для безкаркасних меблів для самостійного використання. Наповнення для м’якого крісла мішка відбувається дуже просто і без будь-яких додаткових витрат. Гранули для наповнення безкаркасних меблів – це маленькі кульки, які ідеально підходять для додання вашому пуфику ідеальної форми. Полістирол для наповнення крісла мішка засипаеться через горловину, для зручності наповнення пуфика можна використовувати обрізанну пластмасову пляшку.

Якщо у вас виникли будь-які труднощі з самостійним наповненням крісла мішка на дому ви завжди можете звернутися до професіоналів – компанія MyPyfik експерт по наповненню крісел мішків. Замовити послугу наповнення безкаркасних меблів ви можете зателефонувавши за будь-якого контактним номером компанії – ми завжди раді відповісти на ваш дзвінок!