Про нас

Раді вітати Вас на сайті нашої компанії mypufik.com!

Ми спеціалізуємося на виробництві та продажу крісел-мішків. Наша продукція відповідає всім вимогам по виробництву безкаркасних меблів. Вона виконана з сучасних меблевих і сумочно-рюкзачних тканин, безпечних для експлуатації, як всередині житлових і офісних приміщень, так і для використання на природі.

Наші вироби (крім «М’яча») складаються з двох чохлів, а значить подвійний захист від висипання наповнювача. Кожен з них забезпечений зручною блискавкою, на зовнішньому вона скрита.Поверх внутрішнього, надівається зовнішній, колір і тканину, якого Ви зможете вибрати на свій смак, скомбінувати тканини і кольору.

Ми використовуємо в якості наповнювача легкі полістирольні кульки (первинка), екологічно безпечні для здоров’я.

Нитка і фурнітура меблева, а наші швачки – професіонали своєї справи!

Зручна безкаркасні меблі дуже подобається всім дітям і практично всім дорослим. Тепер не потрібно турбуватися про те, що Ваші діти можуть стрибати з розгону в крісло і травміроваться- з нашими меблями це, просто, неможливо! Тепер діти можуть пересувати меблі з кімнати в кімнату, і при цьому завжди зайняті справою і розвиваються фізично! Наші крісла-мішки це відмінне доповнення в ваш інтер’єр!

Купуючи у нас, Ви отримуєте товар на пряму без посередників!

!! Будьте уважні, остерігайтеся підробок! Низька ціна може говорити про те, що виріб виконано з неякісних матеріалів – нетривких тканин і вторинного наповнювача (пінопласт б / у) в результаті виріб швидко втратить форму і еластичність.